hosting: Hunet
r38
  cikkekfotók        
előzetes [buli]  2002. február 27. szerda   11:29
nincsen hozzászólás

szerző: morzsa
Pszinapszis 2002 - Tükör-képek
Almássy Téri Szabadidőközpont, 2002 március 8-10

   Kapunyitás: az Almássy téren minden nap 07:30, a Madách Imre Gimnáziumban március 8-án 13:30 és március 9-10-én 8:30.
   Napijegy ára: 900 forint, háromnapos jegy ára: 2400 forint.
   A jegy megvásárlásával a Pszichodiák Alapítványt támogatod.
  
  Március 8, péntek
  
  Koncertek:
  22.00 Hiperkarma
  23.30 Dubcity Fanatikz
  01.00 Cadik
  
  Szakmai programok:
  9.00 A Pszinapszis 2002 megnyitója
   Almássy Kornél (HÖOK elnöke), Druzsin Ferenc (ELTE rektorhelyettese), Hunyady György (ELTE BTK Pszichológiai Intézet igazgatója), Manherz Károly (ELTE BTK dékánja), Ritoók Pálné (MPT elnöke)
  9.30 A pszichológia ma kerekasztal beszélgetés
   Moderátor: Császár Noémi
   Résztvevők: Bagdy Emőke, Bugán Antal, Horváth-Szabó Katalin, Hunyady György, László János, Vajda Zsuzsanna
  12.00 Czigler István: Pillanatkép a pszichológiáról
   Tükrök között szabadon - Terápiás módszerek
  9.00 Kiss György Ádám: A tükör, mint a tudat tisztasága
  10.00 Szombati Ágnes: Az analitikus pszichológia (jungi analízis) gyakorlata
  11.00 Szvatkó Anna: Szenzoros integrációs terápiás tapasztalatok
  12.00 Zseni Annamária: A hipnózis tükre
  14.00 Kosztolányi István: Szervezetfejlesztés
  15.00 Csanádi Péter: Vezetői helyzetek, vezetői szerepek
  16.00 Emberi erőforrás-gazdálkodás jelene és távlatai a különböző tudományágak szemszögéből kerekasztal-beszélgetés
   Moderátor: Kővári György
   Résztvevők: Bakacsi Gyula, Csentericsné Arnold Zsuzsa, Klein Sándor, Kóródi Anikó, Szeicz János
   Torzító tükrök - Klinikai kórképek
  14.00 Arató Mihály: A pszichiátriai betegségek osztályozása: Skatulyázhatók-e a lelki bajok?
  15.00 Szabó Pál: Tükör előtt - mérlegen: Az evés zavarai
  16.00 Hideg Katalin: A depresszió aktuális kérdései
  17.00 Herr Judit: A Borderline szindróma
   Mirrors of the Mind - Altered States of Consciousness
  14.00 Szabolcs Kiss: States of Consciousness
  15.00 Zsolt Geresdi: Drog Experiences
  16.00 József Parádi: Dreams
  17.00 István Mészáros: On the Theoretical Background of Hypnotic Phenomena
   Mit csinálok? - beszélgetés a színjátszás pszichológiájáról
  18.00 Mácsai Pállal beszélget Vekerdy Tamás
  
  Műhelyek:
   Bugán Antal: Csoportdinamika
   Császár Noémi: Treating pain with suggestive, imaginative methods (in English)
   Debrecenyi Károly István: Bibliadráma
   Hakkel Hedvig: Milyen vagyok? - a kézírásom alapján
   Kállainé Harangi Rita, Baják Gábor: Tükör-kép-más
   Kiss György Ádám: Tükörcserepek - színek - kívül belül
   Konta Ildikó: A zene és képeink tükrében
   Lovass Zoltán: Hétköznapi találkozások a szexszel
   Mészáros Aranka: Kommunikációs tréning
   Mezey Péter: Előhívatlan képek - emlékek
   Néveri Emese: Hipnotikus álom vagy álomhipnózis
   Oláh Attila és Könnyü Elek: Workshop: Terápia vagy Technika?
   Suhai-Hodász Gábor: Köldökzsinórok
   Süle Ferenc: Valláspatológia. Tükör által homályosan látunk
   Tormássy Krisztina: Kapcsolatok: Hasonlóság, ellentét, kiegészítés
   Törzsök Katalin és Pecsenka Nóra: Táncterápia a szülésre való felkészülésben
   Vidovszky Gábor: Örömtréning
   Vincze Anita és Baracsi Gábor: Assessment Centre
   Viszonttükröződések - Közgazdaságtan és pszichológia
  
  Közönségtalálkozó:
  14.00 Bagdy Emőke
  15.30 Arató Mihály
  17.00 Varnus Xavér
  
  Kulturális programok:
  11.00 Vasteleky-Einbeck Péter: Hétköznapi hősok - Vakvezető kutyák az ember szolgálatában
  12.00 Majzik Balázs: A Civil Falu bemutatkozik
  Filmvetítés - Egy Háború arcai
  9.00 - 10.15 Szekérrel Bécsbe
  10.40 - 12.40 Az élet szép
  11.00 - 15.30 Transzformáció társasjáték (Szervezett játék)
  10.00 - 15.00 Optimista klub felvételi tesztírási lehetőség
  10.00 - 15.00 Önkéntes véradás. Segítsd a Magyar Vöröskereszt munkáját! A bátraknak ajándékcsomag jár.
  14.00 Az alternatív iskolák mindennapjai című kiállítás megnyitója (Alternatív tanítási módszerek - Értékelés, szabályok)
  14.30 Iskolák bemutatkozása 10-10 percben. Jelen lesznek a Csillagszem Általános iskola, a Gyermekek háza, a Kincskereső, a Lauder, a Rogers és a Pesthidegkúti Waldorf iskola képviselői
  15.40 Beszélgetés az egybegyűltekkel és az iskolák képviselőivel Moderátor: Szeszler Anna
  17.30 Szülő és-gyerek szemmel az iskolák előnyeiről és hátrányairól kerekasztal-beszélgetés Moderátor: Czige Bernadett
  13.00 Tárnoki Ferenc: Pszichiátriai gondozottak művészetterápiája
  14.00 Forró Katalin: Választási Propagandák 1896
  15.00 Janda Zsuzsa (Mikkamakka Alapítvány): Integratív játék
  16.00 Felolvasóest: Álomszínek
  17.00 Irish Feet társulat: Ír táncbemutató
  18.00 Bran együttes kiskoncert
  19.00 Custom Made együttes kiskoncert
  18.00 Zelema-takatus- Te sem érthetsz mindent. Kiállítás értelmileg akadályozott fiatalok munkáiból. (Megnyitó beszédet mond: Pajor András pszichológus)
  14.00 - 17.00 Érdekes pszichológiai vizsgálatban való részvételi lehetőség (Kísérleti szektor)
  10.00 - 15.00 Önkéntes véradás. Segítsd a Magyar Vöröskereszt munkáját! A bátraknak ajándékcsomag jár.
  16.00 - 17.30 Improvizatív játékok: Varju Nándor - 1. csoport (Drámajáték)
  17.45 - 19.15 Improvizatív játékok: Varju Nándor - 2. csoport (Drámajáték)
  16.00 - 17.30 Lárif Mehndi Stúdió: Henna testfestés tanfolyam - 1. rész : A henna története
  18.30 - 20.00 Görög Táncház
  18.15 - 19.00 Eleuszisz színház: Mrozek - A nyílt tengeren (Színházi előadás)
  20.15 - 21.15 Pax Vobis Godspell: Remény (Komolyzenei koncert)
  21.40 - 22.00 A nap pezsgő eseményei, a résztvevőkkel és előadókkal készített riportokkal.(Pszi-hiradó)

  Március 9, szombat
  
  Koncertek:
  22.00 Félix Tamara
  23.00 Kispál és a Borz
  01.00 Titusz
  
  Szakmai programok:
  9.00 Dúll Andrea: Tárgyaink tükrében
  10.00 Polcz Alaine: A játék az életemben, az életünkben
  11.00 Kapitány Ágnes és Kapitány Gábor: Jelképek
  12.00 Varga Katalin: Miért jobb, ami eldobható? - szuggesztiók a mindennapokban
  Tükör-őrzők - Pszichológia a nevelésben
  9.00 Rapos Nóra: Iskolai félelmek
  10.00 Nahalka István: A különleges bánásmódot igénylő gyerekek és az iskolarendszer
  11.00 A nevelési tanácsadók helyzete kerekasztal-beszélgetés
   Moderátor: Lénárd Sándor
   Résztvevők: Bagotai Tamás, Kende Judit, Vozár Anna
  14.00 Benedek Katalin és Görög Veronika: A mesei álom
  15.00 Réz András: Modern felnőtt mesék
  16.00 A Harry Potter jelenség kerekasztal-beszélgetés
   Moderátor: Radnóti Sándor
   Résztvevők: Tardos Anna, Ranschburg Jenő
  A lélek tükröződése a szexualitásban
  14.00 Lovass Zoltán: Az iskolai szexuális felvilágosítás tapasztalatai
  15.00 C. Molnár Emma: A nőgyógyászat pszichoszomatikája
  16.00 Stark András: A lélek tükröződései a szexualitásban - Filmművészeti alkotások tükrében
  17.00 Bálint Sándor: A szexualitás kulturális különbségei
  Images of Psychology
  14.00 Franz Schaffhauser: Introduction to Logotherapy
  15.00 Ádám Babocsay: Media Planning and Buying - Human Dimensions
  16.00 György Bárdos and Ádám Cziboly: Placebo - A Psychophysiologists Approach
  17.00 Raymond Switzer: Self and Other - The Uncoscious Dynamics of Racism
  10.00 - 15.00 Optimista klub felvételi tesztírási lehetőség
  
  Diákelőadások:
  14.30 Szekeres Ágota: Tanulásban akadályozott serdülők énképe és empátiás képessége
  15.00 Kovács Arnold: Az induktív gondolkodás fejlődése középiskolás korban
  15.30 Szvath Júlia: Iskolai drogprevenció a gyakorlatban
  16.00 Sipos Lilla: Koraszülöttek anya-gyerek kapcsolata
  16.30 Verebes Judit: Az asztrológia és a pedagógia kapcsolata
  17.00 Stachó László: Miként tükrözi a zene a lelket?
  17.30 Simon Katalin: Az aktivitás, mozgás és a tánc szerepe az emberi fejlődésben
  Erről jut eszembe - Történetek
  18.00 Résztvevők: Erős Ferenc, Nemes Lívia, Polcz Alaine
  Moderátor: Koltai Mária
  
  Közönségtalálkozó:
  14.00 Ranschburg Jenő
  15.00 Bea a transszexuális
  17.00 Lovasi András
  
  Kulturális programok:
  Alternatív tanítási módszerek - A tanítás új módszerei
   9.00 Epochalis tanítás: bemutatkozik a Waldorf iskola és az Alternatív Közgazdasági Gimnázium
   11.00 Projekt módszer bemutatása és kipróbálása kiscsoportban. A projekt témája: A sérültek integrációja: Sík Eszter és Harsányi Zsuzsa (AKG) Szeszler Anna (Lauder)
  Kávéházi Program
  10.00 A Belvárosi Tanoda Alapítvány és a Kaméleon Aktív Art Trió filmje és beszélgetés az alkotókkal: Kálózi István, Nagy Alexa, Tímár Éva
  11.00 Szilágyi Vilmos: Szexuálpszichológia és párkapcsolati kultúra
  12.00 Barna Erika: Hogyan vállhatunk/ne válljunk függővé szenvedélybeteg társunktól/családtagunktól?
  10.00 Réz András (Közönségtalálkozó)
  11.30 Geréb Ágnes (Közönségtalálkozó)
  Tradícionális Harcművészeti Programok és Keleti gyógyítási technikák
  11.00 - 12.00 Karate: Katana Sportegyesület
  10.00 - 12.00 Mensa HungarIQa Egyesület felvételi tesztírása (Csoportos IQ tesztírás)
  Alternatív tanítási módszerek - A tanítás új módszerei
   14.00 Koooperatív tanulás - A módszer bemutatása, ismerkedő játék, foglalkozás: Alternatív Pedagógusképző Műhely
   16.00 Továbbtanulás az alternatív iskolákból
   Kerekasztal beszélgetés - moderátor: Czige Bernadett
   Résztvevők: Horn György, Hutai László, Szebedi Tas
  13.00 Bárdosi József: Tükrözés a művészetben az ókortól a 20. századig
  14.00 Mező Tibor: Lélek, viág és valóság a költő tükrében
  15.00 Szalai András: Magyar snassz és neociki
  16.00 Misztikum a filmvásznon (Sztalker, eXistenZ, Hatodik érzék, Harry Potter, Gyűrűk Ura, Mátrix, stb.)
   Kerekasztal- beszélgetés - moderátor:Vasák Benedek
   Résztvevők: Bárdos Judit, Hartai László, Király Jenő, Papp László
  18.00 Papa Marcel Jazztett együttes koncertje
  19.00 Pantomim bemutató
  Tradícionális Harcművészeti Programok és Keleti gyógyítási technikák
   12.30 - 13.30 Kendo: Mihalik Hunor (Magyar Kendoszövetség)
   14.00 - 15.00 Iaido: Mihalik Hunor (Magyar Kendoszövetség)
   15.15 - 16.15 Aikido: Budofórum
   16.30 - 17.30 Akupresszúra: Dr Bodor Géza
   18.00 - 19.00 Aikido: Sensei Kiss Attila (Kannagara Aikidojo)
  14.00 - 17.00 Érdekes pszichológiai vizsgálatban való részvételi lehetőség (Kísérleti szektor)
  13.00 - 15.00 Mensa HungarIQa Egyesület felvételi tesztírás (Csoportos IQ tesztírás)
  10.00 - 14.00 Vakok Általános iskolájából érkezett diákok oktatnak origamit
  16.00 - 17.30 Lárif Mehndi Stúdió: Henna testfestés tanfolyam-2. rész : A testfestés technikái
  18.30 - 20.00 Karnevál Táncház
  18.15 - 19.00 Káva Kulturális Műhely: Popriscsin (Színházi előadás)
  20.15 - 21.15 Re-Aktor színkör: Folytassa Othello (Színházi előadás)
  21.40-22.00 A nap pezsgő eseményei, a résztvevőkkel és előadókkal készített riportokkal. (Pszi-hiradó)
  
  Műhelyek:
   F. Földi Rita: A labdagyakorlatok fejlesztő hatása
   Fekete Anna: Sounding Mirrors
   Gallus Klára: A megbocsátás folyamata és lehetőségeinek átélése a pszichodrámában
   Gősiné Greguss Anna: Hypnotizability and Hypnosis (in English)
   Gürtler, WilFried: Ten Principles of Life-Balance (in English)
   Hász Erzsébet: Biblioterápia és kreatív írás
   Kapusi Gyula: Kontextuális családterápia
   Kerekes Andrea: Kötődési mintázatok tükröződése a kézírásban
   Koltai Mária: Autogén tréning
   Lénárt Ágota: Autogén tréning
   Mórotz Kenéz: Integrált terápia
   Parádi József: Álom-csoport (Az álom értelmezés módszerei)
   Szőnyi Magda: Szimbólumterápia
   Verseghi Anna: A befogadás szintjei - Tükröződések a transzperszonális pszichológiában
   Vértes Gabriella: Hipnózis
   Tükör az egész világ
   Agárdi Tamás: Párválasztás és íráselemzés
   Bagotai Tamás: Imaginatív csoportcentrikus pszichodráma
   Csákó Rita: Direkt vagy indirekt? Különböző hipnoterápiás megközelítések és technikák összehasonlítása
   Fekete Anna: Hangzó tükrök
   Gürtler, Wilfried: Mi történik, miután azt mondjuk? Szeretlek!?
   Heffenträger Ágnes: Állatterápiák elmélete és gyakorlata
   Hubainé Muzsnai Márta, Majsai Hideg Tünde: Látom az embereket mint valami járkáló fákat
   Kapitány Ágnes és Kapitány Gábor: Rejtjelek
   Kóródi Anikó és Németh Vilmos: Pályakezdés bölcsész szemmel
   Rátay Csaba, György Róbertné, Iszlai Zoltán: Családterápia a gyakorlatban
   Riesz Mária: Varázstükrök
   Rudas János: Az önismeret tükre
   Schmidtné Balás Eszter: Szavak által homályosan - Kommunikáció és Beszédtechnika
   Szabó Csaba: Sámándobolás, avagy a monoton dobolás élménymódosító hatása
   Szabó Gábor: Szervezetfejlesztés
   Varga Izabella és Campos J. Anna: Szenzoros integrációs terápia
   Tükörországban - Mesék

  Március 10, vasárnap
  
  Szakmai programok:
  9.00 Gergely György: Az utánzásos tanulás természete csimpánzoknál és csecsemőknél: A racionális utánzás elmélete
  10.00 Mailáth Nóra: Ikrek
  11.00 A média hatása a családdal kapcsolatos gondolkodásra, a család életére kerekasztal-beszélgetés
   Moderátor: Szabó Laura
   Résztvevők: Fehér Zsuzsa, Kósa Éva, Kovács Miklós, Zétényi Tamás
  A bennünk rejlő tükör - A biológiától a pszichológiáig
  9.00 Csépe Valéria: Észlelés - A világ tükröződése a személyben
  10.00 Bárdos György: Pszichofiziológia - az én tükröződése a testben és viszont
  11.00 Czeizel Endre: Klónozás - a szülő tükröződése az utódban
  12.00 Miklósi Ádám: Emberi szocialitás: Ember tükröződése emberben
  Kaleidoszkóp: Kutatások, elméletek
   9.00 Pléh Csaba: A nyelvi szuperego
   10.00 Csabai Márta: Testreprezentációk és előítéletek
   11.00 Mérő László: Játékelmélet
   12.00 Détári János: A magyar lakosság egészségmatartása
  Orvoslás a pszichológia tükrében
   14.00 A pszichológia szerepe a kórházakban kerekasztal-beszélgetés
   Moderátor: Bognár Zsuzsa
   Résztvevők: Dobó Katalin, Pilling János, Varga Katalin
  15.00 Riskó Ágnes: Bevezetés az onkopszichológiába
  16.00 Diószeghy Csaba: Az intenzív terápia szép új világa
  Tükörben a múlt és a jelen - Történeti és politikai pszichológia
   14.00 Varga Károly: A rendszerváltozástól az életminőségig
   15.00 Pataki Ferenc: Bűnbakok a történelemben és a közéletben
   16.00 Dessewffy Tibor: Politika és média
   17.00 Lányi Gusztáv: A választások előtt
  Kaleidoszkóp: Kutatások, elméletek
   14.00 Fülöp Márta: A versengés kétarcúsága
   15.00 Bárdos Kata: A videótréning módszere és helye a segítő munkában
   16.00 Hárdi Lilla: Menekültek - A segítők segítése
   17.00 Czigler István: Figyelem
  
  Diákelőadások:
  14.00 Lévai Róbert és S. Takács Zsuzsanna: Mentálhigiéné az interneten - www.necc.hu
  14.30 Vicsek András: Szervezeti beilleszkedés
  15.00 Halmos Gábor: Csapatépítés
  15.30 Kovács Arnold: Hazugságvizsgálat szemtől-szembe?
  16.00 Tőzsér János: Mi az érzéki tapasztalat tárgya?
  16.30 Tófalvy Tamás: Tudatelmélet és narrativitás
  17.00 Bálint Andrea: Tudati Technológia
  17.30 Bader György: A betegségek, mint jelzések értelmezése és meditáció a hétköznapokban
  18:00 Tükrök között - Záró kerekasztal-beszélgetés
   Résztvevők: Heller Ágnes, Pál Ferenc, Popper Péter
   Moderátor: Daubner Béla
  
  Műhelyek:
   Békési Beáta: A megszületés élménye - Tükör és tükröződés
   Csányi Ildikó: Gyakorlatias vagyok vagy álmodozó? Megmondja a kézírás
   Komlósi Piroska: Torzítás-csökkentések a családterápiában
   Geréb Ágnes: A szülés természete
   Gyulay Tibor: Szervezetfejlesztés és projektmenedzsment
   Herman Judit és Wirth Judit: Pedofília, incesztus és terápia
   Holcsa Mónika és Orbán Dóra: Szupervízió
   Nyári Arnold: Drámajátékok
   Kóródi Magda: Tükör által homályosan
   Merényi Márta, Nagy-György Attila: Test-tér-kép-alkotás
   Páli Judit: A játék diagnosztikai lehetőségei
   Urbánné Varga Katalin: Hangzó tükörképek
   Sárvári György: Tapasztalati tanulás -Szupervízió
   Szombathelyi Éva: Autogén tréning - relaxáció
   Vas József: Interaktív pszichoneurobiológia
   Vikár András: Mi van a tükör mögött? - Mi vagyunk a tükör mögött?
   Vízi Bea: Kommunikáció a mindennapokban
   Vizsolyi Ákos: A segítés etikája
   Arany Zoltán és Ambrózay Anikó: Körbezárt fájdalom - Szülőcsoport tapasztalatai a drog-rehabilitációban
   Biró Gyula: A neurolingvisztikus pszichoterápia alapjai
   Erdélyi Ildikó: Tükrök a pszichodrámában
   Farkas Andrea: Szakrális körtáncok és táncterápia
   Gabnai Katalin: A színházi mprovizáció
   Jónai Éva Hava: Az együttérző kommunikáció
   Keresztes Zoltán: A pszichoterápiás helyzet
   Kósa György: Zeneterápia
   Krajnyák András: Szupervízió
   Perfalvi Tünde Hedvig és Jarovinszkij Vera: Tánc és a testünk rajza
   Sarkady Kamilla: Pszichodráma
   Stark András: A pszichotikus élmény-megjelenítés Ingmar Bergman Tükör által homályosan című filmjében
   Szabó Gábor, Stemler Mihály, Kövi Szabolcs: Tükör-kép-zet
   Szászné Bán Judit és Speerr Józsefné: Személyközpontú pszichoterápia
   Szőllőssy Csoma Enikő: Milyen munkaerő vagyok? Grafológiai önvizsgálat
   Takács Gábor: Cselekvésen keresztüli tanulás/ Improvizatív tanítási dráma
   W. Barna Erika: Grafológia
  
  Közönségtalálkozó:
  14.00 Czeizel Endre
  15.30 Popper Péter
  17.00 Mérő László
  
  Kulturális programok:
  10.00 - 13.00 Rogers Iskola: Komplex interaktív művészeti projekt: tánc, dráma, zene, kézműves és vizuális foglalkozások (Alternatív tanítási módszerek)
  11.00 Pogány Gábor: A Williams szindróma (Kávéházi Program)
  12.00 Lux Elvira: Az egészséges szexualitás
  10.00 Lux Elvira (Közönségtalálkozó)
  11.30 Pléh Csaba (Közönségtalálkozó)
  11.00 - 12.00 Ving Chun: Sifu Juhász Zoltán (Magyarországi Wing Chun Harcművészeti Egyesület - Tradícionális Harcművészeti Programok és Keleti gyógyítási technikák)
  11.00 - 15.30 Transzformáció társasjáték (Szervezett játék)
  10.00 - 15.00 Optimista klub felvételi tesztírási lehetőség (Tesztírás)
  Alternatív tanítási módszerek
   14.00 Integráció Kerekasztal beszélgetés
   Résztvevők: Kereszty Zsuzsa, Lányi Marietta, Shalné Lengyel Mária
   16.00 Belvárosi Tanoda Alapítványi Gimnázium Kötetlen beszélgetés
  Kávéházi Program
   13.00 Mórucz Lajosné (Gólyahír Egyesület): A titkolt terhesség és a nem kívánt gyermekek sorsa
   14.00 Lisznyai Sándor: Drogproblémák a felsőoktatásban
   15.00 Orbán Zoltán: Zoopedagógia
   16.00 Felolvasóest: Csókol Endre- Bemutatkoznak a Csütörtök du. szerzői
   17.00 Jazz Terday együttes kiskoncert
   18.00 Felolvasóest - Benedek Szabolcs: Tatjana emailje Anyeginhoz
   19.00 Somi Panni: Indiai táncbemutató
  12.30 - 13. 30 Tae Kwon - Do: Dorner Lajos, 2 danos mester (Magyar ITSZ Tae Kwon - Do Szövetség - Tradícionális Harcművészeti Programok és Keleti gyógyítási technikák)
  14.00 - 15.00 Tai Chi: Sifu Vadas Mihály
  15.15 - 16.15 Déli Imádkozó Sáska Kung-fu: Sifu Apecska Attila (Tong Long Egyesület)
  16.30 - 17.30 Chen Taijiquan: Sifu Han Kui Yuan (Chen Taijiquan)
  18.00 - 19.00 Akupunktúra: Eőry Emese
  14.00 - 17.00 Érdekes pszichológiai vizsgálatban való részvételi lehetőség (Kísérleti szektor)
  16.00 - 17.30 Lárif Mehndi Stúdió: Henna testfestés tanfolyam - 3. rész: Henna alapanyag készítés
  18.30 - 20.00 Szerb Táncház
  18.15 - 19.00 13-as stúdió: Aucasin és Nicolete (Színházi előadás)
  20.15 - 21.15 Rögtönzések Színháza
  21.40 - 22.00 A nap pezsgő eseményei, a résztvevőkkel és előadókkal készített riportokkal.(Pszi-hiradó)
  
  Party:
  22.00 - 01.00 Házibuli Dj Pozsival



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 kapcsolódó linkek: 

Pszinapszis

 programajánló: 
2023. február 8.
Michael Buble: Higher Tour 2023
2023. február 10.
Bullet For My Valentine, Jinjer, Atreyu: Europe Tour 2023
2023. február 14.
Heaven Shall Burn + Trivium + Obituary + Malevolence
 a rovat legfrissebb cikkei: 
Újra BalkanBeats a Gödörben, és frissebb mint valaha!
Kataklysm + Soilwork + Wilderun a Barba Negra Red Stage-en
Több mint 20 év után újra összeáll a Palermo Boogie Gang
Világsztár zongorazseni először Budapesten
Újabb világsztárok csatlakoztak a szegedi Deja Vu Fesztiválhoz
Heaven Shall Burn + Trivium + Obituary + Malevolence
Szeged első arénás fesztiválja világsztárral érkezik
Joe Satriani - Earth 2023 Tour Budapesten
Steve Vai Budapesten
 kiemelt 
Kataklysm + Soilwork + Wilderun a Barba Negra Red Stage-en
  
A melodikus death metal műfaj két fontos képviselője teszi tiszteletét a Barba Negra Red Stage-en február folyamán

Heaven Shall Burn + Trivium + Obituary + Malevolence
Joe Satriani - Earth 2023 Tour Budapesten
Steve Vai Budapesten
Starset – Horizons Tour – Smash into Pieces Tour 2023
 friss hozzászólások 

Telling Secrets: magyar hátterű csapat bontogatja a szárnyait a tengerentúlon (2)
Megjelent a Hickory zenekar új dala (2)
Nemzetközi játszótér az MTV-vel - Kiállítás világszerte az MTV Swatch Playground alkotásaiból (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 rock of ages    mc verse    dream evil    bleubird    beri ary    chopin    beatles    helena bonham carter    judas priest    accept    krízis    zorall    isomnium    john mayall    hatesphere    paul di’anno    jonny greenwood    witchburner    kyuss lives!    the get up kids    desultory    stian westerhus    death in vegas    behemoth    liane carroll  

r50
Copyright 2000-2023 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!