hosting: Hunet
r33
  cikkekfotók        
előzetes [koncert]  2025. január 2. csütörtök   08:08
nincsen hozzászólás

szerző: LOTS Music
The Moon City Masters (USA)
2025. január 26., (vasárnap), BackStage Pub, Budapest



  Klubkoncerten mutatkozik be hazánkban a New York-i ikerpár funk-rock zenekara, a The Moon City Masters. A brooklyni srácok két év után turnéznak újra Európában, és ha már ilyen messzire eljönnek, végre hozzánk is benéznek.
  
  
  
  A Moon City Masters egy neoklasszikus rockzenekar kortárs éllel, valamint nagy adag soul és funk hatással. Jordan és Talor Steinberg triójára a könnyed, dallamos rock szerzemények, a lüktető funky éppúgy jellemző, mint a progresszív rock a ´70-es évek nagy amerikai csapatainak szellemiségében.
  Miután édesapjuk 12 éves korukban elvitte őket egy Red Hot Chili Peppers koncertre, a srácok gitárt ragadtak és hamar meg is mutatkozott tehetségük a hangszeren. Mindketten kiváló énekessé is váltak az évek során, így virtuóz gitárjátékukat remek vokálokkal tudják megtámogatni a koncerteken. Műsorukban a saját szerzemények dominálnak, de természetesen mindig elővesznek egy-egy saját (és közönség) kedvencet is a nagy időkből.
  A 2019-ben megjelent bemutatkozó EP, valamint a 2022-es The Famous Moon City Masters album óta is folyamatosan adagolják jobbnál-jobb dalaikat az online térben, melyekből egy átfogó válogatást végre élőben is meghallgathatunk Budapesten. Ha szereted a ´70-es, ´80-as évek feelinges amerikai rock zenéit, a Moon City Masters számodra is egy élvezetes vasárnap estét kínál.
  
  
  
  Tagok:
  Jordan Steinberg - basszusgitár, ének
  Talor Steinberg - gitár, ének
  Andres Valbuena - dob
  
  Jegyek elővételben kaphatók a TIXA.HU online rendszerében (5 900 Ft) és a koncert estéjén személyesen a helyszínen, 6 900 Ft-os áron. Limitált nyomdai jegyek vásárolhatók a LOTS Music e-mail címén illetve a koncert napján a helyszínen, kapunyitástól. További részletek a koncert Facebook oldalán. Kapunyitás: 19:00 // Kezdés: 20:00
  
  A LOTS Music további blues rock koncertjei 2025 tavaszán:
  Jegyek:
  
  Március 1. - Ellis Mano Band (svájci)
  Március 8. - Artur Menezes (brazil/amerikai)
  Április 4. - Gary Moore Emlékest 2025 (nemzetközi)
  Április 5. - Henrik Freischlader (német)
  Április 7. - Gerry McAvoy’s Band Of Friends (ír)
  Május 14. - Manu Lanvin & The Devil Blues (francia)
  Május 21. - The Cinelli Brothers (angol/olasz)



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 programajánló: 
2025. február 16.
Hardcore invázió: SIDESTEP (SWE) és brutális társai SIDESTEP (SWE), EXTERMINATING ANGEL, NEVEN, DOGS ON CHAIN a RIFF-ben!
2025. február 17.
Distant + Enterprise Earth: dupla deathcore lemezbemutató februárban
2025. február 23.
Queensrÿche Budapesten: a debütáló EP-t és a Warning lemezt is eljátsszák a 2025-ös koncerten! (Dürer Kert - Budapest)
 a rovat legfrissebb cikkei: 
Balls To The Wall: heavy metal sztárokkal vette fel újra a legendás albumot Udo Dirkschneider – márciusban Budapesten játszanak!
Queensrÿche: zajlik az Origins turné, készül az új lemez, 23-án pedig Budapesten játszanak!
Comeback Kid: 20 éves jubileum a „Wake The Dead” albummal a Dürer Kertben
Vanden Plas koncert Budapesten - 25 év után tér vissza fővárosunkba a német prog metal csapat
Megérkezett a Fishing on Orfű teljes zenei programja
Hardcore invázió: SIDESTEP (SWE) és brutális társai SIDESTEP (SWE), EXTERMINATING ANGEL, NEVEN, DOGS ON CHAIN a RIFF-ben!
Josh Smith Koncert Budapesten
Artur Menezes az Analogban
 kiemelt 
Balls To The Wall: heavy metal sztárokkal vette fel újra a legendás albumot Udo Dirkschneider – márciusban Budapesten játszanak!
  
Hamarosan Budapestre érkezik a Dirkschneider zenekar Balls To The Wall 40 című turnéja, aminek keretében Udo Dirkschneider saját zenekarával, köztük Peter Baltes-zel adja majd elő élőben legendás Accept nagylemez összes dalát

Queensrÿche: zajlik az Origins turné, készül az új lemez, 23-án pedig Budapesten játszanak!
Comeback Kid: 20 éves jubileum a „Wake The Dead” albummal a Dürer Kertben
Vanden Plas koncert Budapesten - 25 év után tér vissza fővárosunkba a német prog metal csapat
Hardcore invázió: SIDESTEP (SWE) és brutális társai SIDESTEP (SWE), EXTERMINATING ANGEL, NEVEN, DOGS ON CHAIN a RIFF-ben!
 friss hozzászólások 

Pantera, Power Trip, Child Bite (2)
Blind Myself, 27, Isis (1)
Nulladik Változat az Almássy klubban (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 edda    curse this ocean    metalcampsabaton    malevolent creation    elm street    slamo    batman        jeroen tel    antropofagus    premonition 13    give em blood    shades of grey    the ghost inside    artisjus    the sharon tate    foundation    backbeet    karnak    kézdy luca    alexander payne    u2    aerodrome    vono box    sonar  

r43
Copyright 2000-2025 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!