hosting: Hunet
r40
  cikkekfotók        
előzetes [koncert]  2022. október 11. kedd   08:35
nincsen hozzászólás

szerző: Pjotr
Anneke van Giersbergen Darkest Skies Acoustic tour 2022
2022. november 06. Analog Music Hall



  A ´The Darkest Skies Are The Brightest´, Anneke van Giersbergen (23. albuma) pályafutásának legmegindítóbb lemezét készítette el. Magával ragadó daltörténetek, akusztikus hangszerek és Anneke jellegzetes hipnotikus hangja.
  
  Anneke van Giersbergen, 13 évig a The Gathering énekesnője volt. 2007-es távozása után szóló karrierebe kezdett és számtalan zenésszel dolgozott együtt, mint pl. a kanadai metal zseni Devin Townsend, az Anathema, az izlandi folkegyüttes Árstíðir, a Within Temptation, az Arjen Lucassen, az Amorphis és a proglegenda John Wetton.
  
  
  
  Az Everything is Changing albumát, 2012-ben Hollandia legrangosabb zenei díjára jelölték, -legjobb női előadó és a legjobb album kategóriákban. 2015-ben Anneke van Giersbergen és Arjen Lucassen (Ayreon) a The Gentle Storm néven albumot adott ki, a The Diary címmel.
  2017. októberében jelent meg, Anneke progresszív metal formációjának, a VUUR-nak az In This Moment We Are Free - Cities albuma. Ezt követően 2018. év végén kiadták a Symphonized, 11 tételes albumát. 2019-ben megkapta a Buma Cultuur zenei szerzői jogi szervezet a Buma ROCKS díját.
  
   Legutolsó formációjának a VUUR-nak anyagi kockázata, valamint a családi problémák egyidőben szakadnak rá. Anneke egyik interjújában elmondta: ´A VUUR-ba vetett hitem miatt, minden megtakarításomat a VUUR debütáló albumának felvételére és a zenekar turnéra költöttem. Miután befejeztük az első turnénkat, rájöttem, hogy még több VUUR, még nagyobb pénzügyi kockázatot jelentene...´. Anneke visszavonult, és felhagyott mindennel, ami teljesen felőrölné magánéletét és elkezdte megírni a The Darkest Skies Are The Brightest dalait. 2020-ban Anneke felkérte barátját és producerét, Gijs Coolent, hogy segítsen befejezni a 23. albumát. 2021. február 26-án megjelent az új szólóalbuma, a The Darkest Skies Are The Brightest .
  
  
  
  Jegyek válthatók a tixánál



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 kapcsolódó helyszín: 

Dürer Kert - Budapest

 programajánló: 
2025. június 21.
Dublin lüktetése Budapesten: A Fontaines D.C. a Barba Negrában
2025. június 26.
Jean-Michel Jarre kilenc év után tér vissza Budapestre egy látványos elektronikus utazással (Papp László Budapest Sportaréna)
2025. június 28.
Megérkezett a Fishing on Orfű teljes zenei programja
 a rovat legfrissebb cikkei: 
Jubilál az ország legnagyobb Beatles eseménye
Harlem Gospel Choir: Magic of Motown Tour 2025
Rockmaraton 2025
Életművet ünnepel Németh Gábor
A kanadai The Damn Truth is érkezik júliusban
Bodor Áron: A csendesebb részem Budakalászon
Morcheeba: A trip-hop mesterei visszatérnek Budapestre
Kosheen: októberben a Barba Negrában lépnek fel
Harminc év után önálló koncerttel jön a Biffy Clyro Budapestre
 kiemelt 
Rockmaraton 2025
  
Idén ismét Dunaújvárosban dübörög a kemény zene, hazánk legnagyobb tisztán rock/metal fesztiválján, a Rockmaratonon

Életművet ünnepel Németh Gábor
A kanadai The Damn Truth is érkezik júliusban
Morcheeba: A trip-hop mesterei visszatérnek Budapestre
Kosheen: októberben a Barba Negrában lépnek fel
 friss hozzászólások 

FAB-Springfest - 26. Virágzás Napjai (1)
Pantera, Power Trip, Child Bite (2)
Blind Myself, 27, Isis (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 stain the canvas    voices of destiny    world war z    twilight force    ignea    esti    isis    maxxwel    lost dreams    tűzzománc    horibillies    rhapsody of fire     ryan gosling    bloodbath    palace    descendents    james cameron    butch vig    taking back sunday    clutch    anna& teh barbies    az erő krónikája    kopaszkutya    ice nine kills    ab/cd  

r49
Copyright 2000-2025 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!