hosting: Hunet
r35
  cikkekfotók        
hírek   2021. április 29. csütörtök   08:36
nincsen hozzászólás

szerző: ma
Nightwish: az első virtuális koncert előtt fogják bejelenteni az új basszusgitárost


  Meglepetésszerűen távozott a finn szimfonikus metalos Nightwish fedélzetéről Marco Hietala basszusgitáros, miután megnyerte a finn Álarcos énekes vetélkedőt. A csapat természetesen azonnal elkezdte keresni a pótlását, Tuomas Holopainen, a banda főnöke szerint már meg is van az új tag, de az ő személyét egyelőre még nem fogják bejelenteni. Tuomas elmondása szerint a bejelentés pár órával az első virtuális koncert előtt fog megtörténni. A május 28-ra és 29-re időzített két virtuális koncert An Evening with Nightwish In a Virtual World néven futnak, és ezek fogják elindítani a csapat legutóbbi albuma, a Human. :II: Nature világ körüli turnéját.
  
  Tuomas pár szót arról is elmondott, mi várható ezeken a virtuális koncerteken, ahol először lesznek hallhatók az új lemez nótái élőben: ´Nem fogjuk előadni a teljes új albumot - nem Human. :II: Nature koncert lesz - mindössze pár kiválogatott dal az albumról, megosztva a két előadás között.
  A setlist a legutóbbi lemezekre fog fókuszálni, de lesznek régebbi szerzemények is. És természetesen Marco távozása után ismét át kellett variálnunk kicsit a setlist-et, mert van néhány dal, ami kifejezetten az ő vokáljaira épít. Például az Endlessness a Human. :II: Nature albumról, amit pedig élőben terveztünk előadni, de ez most már sosem fog megtörténni, mert annyira Marco profiljához illik.´



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 programajánló: 
2025. június 17.
Ugly Kid Joe: teljes műsorral várnak a júniusi koncerten
2025. június 21.
Dublin lüktetése Budapesten: A Fontaines D.C. a Barba Negrában
2025. június 26.
Jean-Michel Jarre kilenc év után tér vissza Budapestre egy látványos elektronikus utazással (Papp László Budapest Sportaréna)
 a rovat legfrissebb cikkei: 
Exodus, Stonedirt, MWS a Barba Negra-ban
Linkin Parktól Ossianig – megjelent a KingPin első lemeze
Új kiadónál a Gideon
Gyászból gyúrt poszt-hardcore: jön a Spite House Desertion-je
Eddigi legfülbemászóbb albumát adta ki a Tune-Yards párosa
Megérkezett cserihanna fesztivál dalának klipje, a Sörseggű lány
Elmarad a Gojira koncertje
Új felállással vág neki a nyári fesztiváloknak, és az őszi-téli-tavaszi jubileumi turnénak a Dying Wish
 kiemelt 
Rockmaraton 2025
  
Idén ismét Dunaújvárosban dübörög a kemény zene, hazánk legnagyobb tisztán rock/metal fesztiválján, a Rockmaratonon

Életművet ünnepel Németh Gábor
A kanadai The Damn Truth is érkezik júliusban
Morcheeba: A trip-hop mesterei visszatérnek Budapestre
Kosheen: októberben a Barba Negrában lépnek fel
 friss hozzászólások 

FAB-Springfest - 26. Virágzás Napjai (1)
Pantera, Power Trip, Child Bite (2)
Blind Myself, 27, Isis (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 distant    jazzékiel    saturnus    benedict cumberbatch    rakamaz    excrementory grindfuckers    agentea    david ellefson    overload    this gift is a curse    loreena  mckennitt    rockpart    long play 33 1/3    halálos iramban    alesana    fesztiváljegy    dew scented    lord    turmion kätilöt    szalay péter    tony macalpine    rotten tomatoes    doro pesch    papp lászló aréna    1349  

r49
Copyright 2000-2025 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!