hosting: Hunet
r31
  cikkekfotók        
hírek   2021. február 22. hétfő   08:02
nincsen hozzászólás

szerző: ma
Dalriada: Megérkezett a márciusban érkező Őszelő lemez első klipes dala


  A Mihaszna Film közreműködésével készült el a Dalriada legfrissebb videoklipje. A Betyár-altató a március 19-én megjelenő “Őszelő” nagylemez első klipes dala, melyet igazán autentikus környezetben, az Alföldön forgattak betyárromantikát megelevenítő helyszínen. A lemez előrendelése a hét elején indul.
  
  
  Ficzek András énekes-gitáros:
  “Fivéreink és Nővéreink! Elérkezett az idő, hogy nyilvánosságra hozzuk pályafutásunk legrendhagyóbb körülmények között készült és megjelenő lemezének első igazi zenekaros klipjét, a Betyár-altatót. A videó a Mihaszna Film és a Dalriada közös szerelemgyermeke. Reméljük pontosan annyira fog tetszeni Neked, mint amennyire mi szeretjük!Az ismert helyzet miatt még az eddigieknél is nagyobb szükségünk van Rád. Ha tetszik a klip, segíts, hogy másokhoz is eljuthassunk vele, hadd gyarapodjon közösségünk! Ne feledd: ha segíteni akarsz, egy megosztással megteheted - és persze minden véleményt köszönettel fogadunk, ne fogd vissza magad!”
  
  A klipes Betyár-altató már a harmadik a márciusban érkező új anyagról. Első ízben a trianoni békediktátum 100 éves évfordulója alkalmából mutatták be a népi hangszeres, akusztikus Ezer csillag című dalt, amit az Őszi ének követett. A folk metalosok részt vettek az ősszel megjelent Kikalapált dalok című Kalapács tribute lemezen is a Sólymok fészke dallal.
  
  Az Őszelő lemezen az alábbi számok fognak helyet kapni:
  01. Ezer élet, ezer csillag
  02. Rákóczi zászlaja
  03. Dúvad
  04. Őszelő
  05. Betyár-altató
  06. Földanya
  07. Huszáros
  08. Örökség
  09. Őszi ének
  10. Ezer csillag
  



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 programajánló: 
2025. február 14.
A legendás Pál Utcai Fiúk zenekar side projectjével indul az Alterplacc Valentin-napi különkiadás!
2025. február 16.
Hardcore invázió: SIDESTEP (SWE) és brutális társai SIDESTEP (SWE), EXTERMINATING ANGEL, NEVEN, DOGS ON CHAIN a RIFF-ben!
2025. február 17.
Distant + Enterprise Earth: dupla deathcore lemezbemutató februárban
 a rovat legfrissebb cikkei: 
The Howlers: brit sikerek után irány Európa!
A lázadás és szabadság himnusza érkezik a Knives-tól
A The Jet Buzz üzenete: Telnek múlnak az évek, de ne hagyd el magad!
Digitális zombik: megérkezett a Kubrick Stare
Bob Mould új dallal jelentkezett
A megvalósult álom… Új live video a Phoenix RT-től: Csended maradok
Geszti Péter szabadtérre viszi jubileumi műsorát!
Megjelent a Tarjával Budapesten is fellépő Marko Hietala új albuma, videón a címadó dal
 kiemelt 
Balls To The Wall: heavy metal sztárokkal vette fel újra a legendás albumot Udo Dirkschneider – márciusban Budapesten játszanak!
  
Hamarosan Budapestre érkezik a Dirkschneider zenekar Balls To The Wall 40 című turnéja, aminek keretében Udo Dirkschneider saját zenekarával, köztük Peter Baltes-zel adja majd elő élőben legendás Accept nagylemez összes dalát

Queensrÿche: zajlik az Origins turné, készül az új lemez, 23-án pedig Budapesten játszanak!
Comeback Kid: 20 éves jubileum a „Wake The Dead” albummal a Dürer Kertben
Vanden Plas koncert Budapesten - 25 év után tér vissza fővárosunkba a német prog metal csapat
Hardcore invázió: SIDESTEP (SWE) és brutális társai SIDESTEP (SWE), EXTERMINATING ANGEL, NEVEN, DOGS ON CHAIN a RIFF-ben!
 friss hozzászólások 

Pantera, Power Trip, Child Bite (2)
Blind Myself, 27, Isis (1)
Nulladik Változat az Almássy klubban (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 apokalipszis    cataract    eyes    halálos iramban    beszámolót erről    fátyol hermina    the sisters of mercy     christoph waltz    scarlett johansson    abbath    dvd film    noa rock    marco mendosa trio     paolo fresu    uwe boll    the dethroners    gróf balázs    takács tamás band    falco    dark funeral    piggy d    the koffin kats    full of hell    josh duhamel    rise against  

r45
Copyright 2000-2025 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!