hosting: Hunet
r40
  cikkekfotók        
hírek   2019. június 4. kedd   08:37
nincsen hozzászólás

szerző: ma
Ennyi dobogós sportolót még nem láttál egy klipben


  Igazi sztárparádét villant a Margitszigeti Zenélő Szökőkútnál is felcsendülő egyik dal videóklipje. Johnny K Palmer - Margitszigeti Fák című pörgős szám klipjében feltűnik Sztankovics Anna, a Career Sport menedzselt versenyzője, kétszeres ifjúsági olimpiai bronzérmes mellúszó, aki 2018-ban, 50 m mellen megdöntötte Hosszú Katinka 2014-ben felállított országos csúcsát és új országos rekordot állított be, Gercsák Szabina U23-as Európa-, junior világ- és Európa- valamint ifjúsági olimpiai, világ- és Európa-bajnok válogatott cselgáncsozó, Kiss Balázs serdülő vb-bronzérmes, világbajnoki bronzérmes és Takács István birkózók, Solner Dániel tornász és Szilágyi Vilmos testépítő.
  
  A zene már korábban megszületett, a dalszöveg azonban még váratott magára. A sorokat végül Major Eszter tette tökéletessé.
  „Eszter adta az ötletet, hogy a Margit-zigetről szóljon a dal, ahova eleve rendszeresen járok futni, úszni a Palatinusra. Nekem a Margitsziget a békesség szigete, ahol megnyugvást talál az ember. Nem is tudtam volna jobban kitalálni. Nagyon hálás vagyok Eszternek, hogy arra ösztönzött, hogy ezt csináljuk meg.” - mondta Johnny.
  
  A dal kifejezetten impulzív, igazi nyári sláger, ami beindítja a napokat, ehhez pedig tökéletesen passzol a videóklip is, amiben Magyarország büszkeségei kaptak helyet. A felvétel napokat vett igénybe, hiszen az alkotók igazán közel hozták a sportolókat a nézőkhöz, edzés közben mutatta meg őket.
  
  „Ez a dal egy kezdőpont és nagyon kíváncsian várjuk a reakciókat, de már most dolgozom további dalokon, keresek új és érdekes partnereket, lehetőségeket, hogy hamarosan színpadra tudjam vinni, és így személyesen is megmutatni a közönségnek”- tette hozzá az énekes.
  
  A Budapesten született dalszerző-szövegíró-előadó-producer jamaikai-etióp lelkészcsaládból származik, édesapja itt szolgált, majd a család Ausztriába költözött, de Johnny K Palmer hosszabb-rövidebb ideig élt az USA-ban és Németországban is. Johnny az eltelt évek során gyakorlatilag a teljes magyar pop élvonallal - Wolf Katitól, Radics Gigin át Bereczki Zoltánig - dolgozott mint dalszerző, szövegíró vagy producer, írt gospel, soul, pop, rock ihletettségű dalokat, musicalt, sőt grafikai design tanulmányainak köszönhetően a vizuális művészetekhez nem csak, hogy jó érzéke, de szakmai tudása is van. Most mégis úgy döntött, hogy 2019-ben ismét visszatér a mikrofon mögé.
  



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 programajánló: 
2025. február 13.
Night Flight Orchestra: februárban a Dürerben landol az éjszakai diszkójárat (Dürer Kert - Budapest)
2025. február 14.
A legendás Pál Utcai Fiúk zenekar side projectjével indul az Alterplacc Valentin-napi különkiadás!
2025. február 16.
Hardcore invázió: SIDESTEP (SWE) és brutális társai SIDESTEP (SWE), EXTERMINATING ANGEL, NEVEN, DOGS ON CHAIN a RIFF-ben!
 a rovat legfrissebb cikkei: 
A megvalósult álom… Új live video a Phoenix RT-től: Csended maradok
Geszti Péter szabadtérre viszi jubileumi műsorát!
Megjelent a Tarjával Budapesten is fellépő Marko Hietala új albuma, videón a címadó dal
Újrakevert számukhoz készített szöveges videót a szegedi noTs
Rockabilly - Koncertklippel jelentkezett a Pablo and the Escobars
Road: animációs videón az Akasszuk fel című daluk
Art of Disorder: megjelent a budapesti progresszív metal csapat új albuma
Útvesztő: Új dal a február 28-án érkező Kalapács albumról
 kiemelt 
Vanden Plas koncert Budapesten - 25 év után tér vissza fővárosunkba a német prog metal csapat
  
A dallamos progresszív metálzenék kedvelőinek nagy örömére, hosszú idő után újra Budapesten üdvözölhetjük a német Vanden Plas együttest

Hardcore invázió: SIDESTEP (SWE) és brutális társai SIDESTEP (SWE), EXTERMINATING ANGEL, NEVEN, DOGS ON CHAIN a RIFF-ben!
Josh Smith Koncert Budapesten
Indie ünnep Readingből: Only The Poets az A38-on
Born of Osiris, Ingested, Entheos és The Voynich Code – A progresszív és extrém metal nagyágyúi a Dürer Kertben!
 friss hozzászólások 

Pantera, Power Trip, Child Bite (2)
Blind Myself, 27, Isis (1)
Nulladik Változat az Almássy klubban (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 converge    kóbor angyal    moulin rose    neaera    the inspector cluzo    hanna    evolution    napalm death    kill whit hate    jeff loomis    eyes     jonathan liebesman    as i lay dying    the kooks    tűzzománc    vulcano    nyughatatlan    butcher babies    hellfreaks    nortlaine    wormrot    crimson fire    slipchaos    disney    autopsy  

r42
Copyright 2000-2025 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!