hosting: Hunet
r34
  cikkekfotók        
hírek   2019. április 23. kedd   08:33
nincsen hozzászólás

szerző: ma
Invader: klip- és dalpremier a készülő Valóságelvonó albumról: Adj Uram!


  Elsőként az Amennyit az Isten… szöveges videója került a köz metal-csatornáiba, most pedig az Adj Uram! című fohász mozgóképű verziója kínálja fel a mámorban ázó különvélemények újabb poharát. 11 dal, 11 reményhagyaték, 11 hangos kortyba oltott valami még. Hamarosan fogyasztható! Kísérő nélkül ajánlott! - így vezette fel az Invader harmadik nagylemezüket és annak második új dalához készült klipet, amit Koós Attila készített, és a BonyHardRock Barátikör részvételével forgattak a bonyhádi Kedves Presszóban.
  
  
  Puccer (gitár) így mesélt a forgatásról:
  ´A klipforgatás nagyon kalandos volt. Bonyhádon, egy baráti társaság jóvoltából, az ottani Kedves presszóban forgattunk, ahol nem csak nagyon finom sörök kaphatók, de még egy fogadóiroda is működik, azaz ki-be járnak a vendégek. Elképzelhető, hogy mekkora feltűnést kelthettünk, amikor belépve üvöltő zenét hallottak, és azt látták, hogy öt nem egészen normális manus ténfereg ide-oda egy kamerás ember utasításai szerint. Szép volt…! Aki leült fogyasztani, azt bele is vettük a dologba. Ugyanakkor reméljük, hogy valamelyest átjön a dalszöveg mondanivalója a látottakból, igyekeztünk a lehetőségeink szerint ezt megvalósítani.´
  
  Az Invader zenekar 2019 év elejétől dolgozik új anyagán Valóságelvonó címen, mely dalai már elkészültek, és csak az utómunkálatok vannak hátra, a zenekar elmondása szerint az album “egy lélekreakció a közeli múlt jelenjeire”. A korong a tavalyi Egyszer élsz! album utódja, összességében pedig a zenekar harmadik nagylemeze. Az albumot a 2018-as koronghoz hasonlóan a zenekarba 5 év kihagyás után visszatért Nachladal István (ex-Wisdom) énekessel vették fel.
  
  “A munkameneten változtattunk, Steew volt a zenei rendező és az ő „felügyelete” alatt készült az anyag. A stílus is kicsit más lesz, mint az eddigi lemezeken hallható volt, talán érettebb, összetettebb azokhoz képest. A szövegeket Steew írta, a dalok egy részének zenéjét is Ő szerezte, Tomi és Puccer dalait is rendbe rakta.”



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 programajánló: 
2025. április 18.
A To Defy Collective és a Reaction fanzine bemutatja: Reach Ad (Slo), Cold Brick, Retorsion és az Erased
2025. április 20.
Swallow The Sun: finn metal hármas élén érkeznek áprilisban
2025. április 29.
Indie ünnep Readingből: Only The Poets az A38-on (A38 Hajó - Budapest)
 a rovat legfrissebb cikkei: 
Az idősek gondoskodására hívja fel a figyelmet Temesi Berci - Mama című dala
Elhunyt a Judas Priest egykori dobosa, Les Binks
A Molchat Doma a Barba Negrába hozza el fagyos dallamait
Jó remény: Új dal a május 23-án érkező Dalriada albumról - Elindult az előrendelés
Új dalt mutatott be az idén 20 éves Slytract
Svéd dallamos death/thrash: Leach koncert az Analog Music Hall-ban
Az erkélyen táncolás éve - megjelent Kolibri második nagylemeze, a Rúnák
Érkezik a Knosis debütáló albuma egy új kislemezzel
 kiemelt 
Colosseum: májusban ismét Budapesten a lassan 60 éves rockzenekar
  
2022 óta ismét turnézik a Colosseum

Jean-Michel Jarre kilenc év után tér vissza Budapestre egy látványos elektronikus utazással
Őrült feldolgozásbuli a Dürerben – jön a Me First and the Gimme Gimmes!
The Subways (UK) - For Eternity Tour 2025
Júliusban Budapesten koncertezik Jennifer Lopez - Up All Night – Live in 2025
 friss hozzászólások 

Pantera, Power Trip, Child Bite (2)
Blind Myself, 27, Isis (1)
Nulladik Változat az Almássy klubban (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 the jet-sons    abracadabra    dark of the moon    favreau    audioplanet    párterápia    kick/ass    damnon albarn    james franco    space battleship yamato    stefano di battista    carcass    hatesphere    ist ist    gamma ray    Éli könyve    mr. bean    horse the band    zuboly    black swan     red hot chili peppers    billy lunn    thor    wilhelm scream    jet  

r45
Copyright 2000-2025 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!