hosting: Hunet
r35
  cikkekfotók        
hírek   2019. április 2. kedd   03:50
nincsen hozzászólás

szerző: Pjotr
Érkezik az Arch Enemy a FEZEN-re


  Az Arch Enemy is ott lesz a 2019-es FEZEN-en. A dallamos death metal svéd nagykövetei július 25-én lépnek fel Székesfehérváron. A fesztivál névsora még mindig nem teljes, a szervezők ígérete szerint hamarosan a pop műfajba is érkezik nemzetközi erősítés.
  
  Ismét Magyarországra érkezik az Arch Enemy. A dallamos death metal nagyágyúi a FEZEN fesztiválra érkeznek hozzánk. A svéd országból indult, de amerikai gitárosával, kanadai énekesnőjével mára már nemzetközivé vált csapat több mint 20 éve járja a koncertszínpadokat. A székesfehérvári fesztiválon július 25-én láthatjuk Alissa White-Gluzt és csapatát.
  
  A FEZEN fesztivált idén július 24-27 között rendezik a székesfehérvári First Field körüli területen. Még folyamatosan bővül a fellépők névsora, de július 24-27. között már biztosan Székesfehérvárra látogat a Dream Theater, Dub FX, az Airbourne, Majka az Ignite, a Halott Pénz, az Alestorm, a Life of Agony, a Punnany Massif, a Wellhello, a Firewind, a Queensrÿche és a Follow The Flow is. A már bejelentett előadók teljes listája, napok szerinti bontásban megtalálható a fesztivál honlapján.



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 programajánló: 
2025. február 16.
Hardcore invázió: SIDESTEP (SWE) és brutális társai SIDESTEP (SWE), EXTERMINATING ANGEL, NEVEN, DOGS ON CHAIN a RIFF-ben!
2025. február 17.
Distant + Enterprise Earth: dupla deathcore lemezbemutató februárban
2025. február 23.
Queensrÿche Budapesten: a debütáló EP-t és a Warning lemezt is eljátsszák a 2025-ös koncerten! (Dürer Kert - Budapest)
 a rovat legfrissebb cikkei: 
The Howlers: brit sikerek után irány Európa!
A lázadás és szabadság himnusza érkezik a Knives-tól
A The Jet Buzz üzenete: Telnek múlnak az évek, de ne hagyd el magad!
Digitális zombik: megérkezett a Kubrick Stare
Bob Mould új dallal jelentkezett
A megvalósult álom… Új live video a Phoenix RT-től: Csended maradok
Geszti Péter szabadtérre viszi jubileumi műsorát!
Megjelent a Tarjával Budapesten is fellépő Marko Hietala új albuma, videón a címadó dal
 kiemelt 
Balls To The Wall: heavy metal sztárokkal vette fel újra a legendás albumot Udo Dirkschneider – márciusban Budapesten játszanak!
  
Hamarosan Budapestre érkezik a Dirkschneider zenekar Balls To The Wall 40 című turnéja, aminek keretében Udo Dirkschneider saját zenekarával, köztük Peter Baltes-zel adja majd elő élőben legendás Accept nagylemez összes dalát

Queensrÿche: zajlik az Origins turné, készül az új lemez, 23-án pedig Budapesten játszanak!
Comeback Kid: 20 éves jubileum a „Wake The Dead” albummal a Dürer Kertben
Vanden Plas koncert Budapesten - 25 év után tér vissza fővárosunkba a német prog metal csapat
Hardcore invázió: SIDESTEP (SWE) és brutális társai SIDESTEP (SWE), EXTERMINATING ANGEL, NEVEN, DOGS ON CHAIN a RIFF-ben!
 friss hozzászólások 

Pantera, Power Trip, Child Bite (2)
Blind Myself, 27, Isis (1)
Nulladik Változat az Almássy klubban (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 spi     self deception    qotsa    nibutra    zac efron    octopoly    blink 182    jávorszky    bruce dickinson    stereochrist    the sounds    tango underground    aviana    tyr    denzel washington    emarosa    carnivore diprosopus    michelle rodriguez    aeon    olimpia    mission: impossible ghost protocol    aetherius obscuritas    john lennon    timur bekmambetov    kortársak  

r42
Copyright 2000-2025 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!