hosting: Hunet
img_up/1611/bannerc96814ea.gif
  cikkekfotók        
kultúra [fesztivál]  2008. október 4. szombat   10:58
nincsen hozzászólás

szerző: Pjotr
Október a Reformáció hónapja


  2008. október 5.
  
  10.00 Ökumenikus istentisztelet Műemlék Református Templom
  Bizonyságot tesznek az ócsai gyülekezet lelkészei és az ÖkumenikusTanács Missziói Bizottságának tagjai. A gyülekeztet köszönti: D. Szebik Imre, az Ökumenikus Tanács és a Magyar Bibliatársulat elnöke, valamint Szücs Lajos országgyűlési képviselő, a Pest megyei Közgyűlés elnöke
  16.00 Térzenés köszöntô és bizonyságtétel Bólyai Park
  Fellép az Összevont Baptista Fúvószenekar, vezeti Nemeshegyi János és az Ócsai Baptista Énekkar, vezeti Denkiné Vigh Melinda és Nemeshegyi Krisztina Bizonyságot tesz: Dr. Hecker Frigyes ny. metodista szuperintendens Köszöntőt mond: Dönti Károly polgármester
  17.00 Előadás és evangelizáció Baptista Imaház
  Előadást tart: D. Szebik Imre az Ökumenikus Tanács és a Magyar Bibliatársulat elnöke Evangelizációt tart: Hamar István református lelkész
  19.00 Hangverseny Műemlék Református Templom
  Fellép: a Baptista Énekkar, Pátkai Imre zongoraművész, Jobbágy Andor hegedűművész, Kiss Zoltán orgonaművész, Breznyán István trombitaművész és az Összevont Baptista Fúvószenekar Bizonyságot tesznek a helyi gyülekezetek tagjai Köszöntőt mond: Dr. Bóna Zoltán, az Ökumenikus Tanács főtitkára
  20.30 Szeretetvendégség Református Gyülekezeti Ház
  
  Theologiai Szemle Nap
  
  2008. október 9-10. csütörtök-péntek 14.00 óra
  
  Biblia Theologia Ökumené
  Gyôr Evangélikus Egyházkerületi Székház
  
  Megnyitó áhitatot tart: Ittzés János elnök-püspök
  Előadást tartanak: Dr. Pecsuk Ottó, Dr. Vladár Gábor, Lentulai Attila, valamint a Szerkesztő Bizottság tagjai: Dr. Kádár Zsolt, Kalota József, Szuhánszky Gábor, Dr. Bóna Zoltán
  A tanácskozás házigazdái: Ittzés János elnök-püspök és Lentulai Attila esperes
  Október 10-én délelőtt a Szerkesztő Bizottság kihelyezett ülést tart.
  
  Reformációi Gálaest
  
  2008. október 19. vasárnap 17 óra Budapest Uránia Nemzeti Filmszínház
  
  A Bolyki Brothers műsora
  Ünnepi gondolatok közös kincsünk a biblia Dr. Csermely Péter egyetemi tanár
  
  Köszöntő: D. Szebik Imre ny. püspök a Magyarországi Egyházak Ökumenikus Tanácsa és a Magyar Bibliatársulat elnöke
  
  Händel: Messiás III. rész
  Baptista Központi Énekkar és Kamarazenekar
  Vezényel: Oláh Gábor
  Válogatott Versek
  Reményik Sándor: Eredj, ha tudsz Áprily Lajos: A csavargó a halálra gondol
  Balázsfalvi Balázs
  Műsorvezetők
  Bényi Ildikó és Asbóth József
  
  Női területi találkozó
  Életet és jövőt formáló Biblia
  
  2008. október 25. szombat 9.30 óra Szentes
  
  Felsőpárti Református Gyülekezet
  Országos Reformációi istentisztelet
  
  2008. október 26. vasárnap 17 óra Pécs Baptista templom
  Isten igéje viszont nincs bilincsbe verve
  (2Tim 2,9)
  
  Igét hirdet: Ittzés János evangélikus elnök-püspök
  Bizonyságot tesz: Csernák István metodista szuperintendens
  Az úrvacsorai liturgiát vezeti: Dr. Mészáros Kálmán baptista egyházelnök. Az ünnepi istentisztelet liturgiájában a protestáns egyházak püspökeiés vezető lelkipásztorai vesznek részt.
  
  Reformációi megemlékezés
  
  2008. október 31. péntek 16 óra Budapest
  
  Reformációi Emlékpark 1071 Városligeti fasor Damjanich u. sarok. Az ünnepi megemlékezés liturgiájában a budapesti protestáns egyházak püspökei, vezető lelkipásztorai, valamint a Városligeti Fasori Gyülekezetek lelkipásztorai vesznek részt.
  
  Október a Reformáció Hónapja Bibliával a mindennapokban
  
  További regisztrált programok 2008
  
  Budapest, október 1. Bibliával a mindennapokban Október a Reformáció Hónapja ünnepélyes megnyitó, 65 éves évforduló Helyszín: a Magyarországi Egyházak Ökumenikus Tanácsa székháza 1117 Bp., Magyar tudósok krt.3. 14.00 óra
  Dunaújváros, október 1. Zenei Világnap koncert Helyszín: Evangélikus templom Dunaújváros, Szilágyi E. út 34. 18.00 óra
  
  Szekszárd, október 2. Előadás A szeretet és a segítségnyújtás a Biblia tükrében Czibere Károly igazgató Helyszín: Wosinszky Közösségi Ház Szekszárd, Béla király tér 2. 18.00 óra
  
  Székesfehérvár, október 3. Református Napok a Biblia évében Helyszín: Református templom Székesfehérvár, Széchenyi u. 16. 18.00 óra
  
  Székesfehérvár, október 3 -5. Református Napok a Biblia évében Helyszín: Régió Háza /volt Technika Háza Székesfehérvár, Rákóczi u. 25.
  
  Budapest, október 4. Wesley Egyházi Szövetség jubileumi teológiai napja Helyszín: Metodista Egyházközpont 1032 Bp., Kiscelli u. 73. 10.00 óra
  
  Nyíregyháza, október 4. Biblia-barátok Köre Országos Találkozója Helyszín: Református templom Nyíregyháza, Kálvin tér 11. 10.00 óra
  
  Vámosújfalu, október 4. Biblia és a Reformáció Helyszín: Református templom Vámosújfalu, Csécsi Nagy Pál u. 10. 10.00 óra
  
  Budapest, október 4. Reformációi Bibliaóra Dr. Bóna Zoltán református lelkész Helyszín: Arany Alkony Idősek Otthona Bp., XV. Bánkút u. 67 -69. 15.30 óra
  
  Budapest, október 4. Jelenti magát Jézus Biblia a népdalokban Helyszín: Bp-Kelenföldi Evangélikus Egyházközség 1114 Bp. Bocskai út 10. 17.30 óra
  
  Ócsa, október 5. Bibliával a mindennapokban Missziói Nap Helyszínek: Református templom, Bólyai Park, Baptista Imaház, Református templom 10 óra, 16 óra, 17 óra, 19 óra
  
  Vésztő, október 5. Zenés istentisztelet Helyszín: Református templom és Szeretetotthon Vésztő, Bartók tér 6 -8. 9.30 óra
  
  Bonyhád, október 5. Ünnepi hálaadó istentisztelet az új orgonáért és emléktábla avatás Helyszín: Református Egyházközség Bonyhád, Dózsa György u. 26. 10.00 óra
  
  Bonyhád, október 5. Kolozsvári Ferenc festőművész kiállítása Helyszín: Református Egyházközség Bonyhád, Dózsa György u. 26. 11.00 óra
  
  Székesfehérvár, október 5. Református Napok a Biblia évében Helyszín: Református templom Székesfehérvár, Budai út 113. 15.00 óra
  
  Budapest, október 7. Evangéliumi Protestáns Egyházak Fóruma Helyszín: Baptista Teológiai Akadémia 1068 Bp., Benczúr u. 31. 10.00 óra
  
  Gyôr, október 9 -10. Biblia Teológia Ökumené Theológiai Szemle Nap Helyszín: Evangélikus Egyházkerületi Székház Gyôr, Bajcsy-Zsilinszky u. 26. 14.00 óra
  
  Budapest, október 10. A házasság megtartó ereje Evangéliumi Szabadegyházak Lelkészkonferenciája Helyszín: EPK Agapé Gyülekezete Bp., XIV. Thököly út 46/b. 10.00 óra
  
  Berettyóújfalu, október 10. A Biblia hatása nyugati világ- és életszemléletünkre régen és ma Dr. Szucs Ferenc rektor Helyszín: Járási Hivatal Díszterme
  Berettyóújfalu 17.00 óra
  
  Berekfürdô, október 10-12. Evangéliumi ICHTHÜSZ Cserkészfórum Helyszín: Nyírségi Egyházmegye üdülôje Berekfürdô 17.00 óra
  
  Budapest, október 11. Nyitott Biblia Napja egy üdítô délután kíváncsi családoknak Helyszín: BP-Rákoshegyi Református Gyülekezet 1174 Bp., Szabadság u. 26. 14.00 óra
  
  Budapest, október 11. Reformációi Bibliaóra - Dr. Hecker Frigyes ny. metodista szuperintendens Helyszín: Arany Alkony Idôsek Otthona Bp., XV. Bánkút u. 67 -69. 15.30 óra
  
  Csákvár, október 11. Kálvin Jubileumi Ünnepség Helyszín: Református Egyházközség Csákvár, Kálvin u.9. 14.00 óra
  
  Budapest, október 11. A Baptista Központi Énekkar és a Református Soli Deo Gloria Énekkar közös hangversenye. Orgonán közremuködik: Pálúr János Helyszín: Újpesti Baptista Imaház 1043 Bp., Kassai u. 26. 17.00 óra
  
  Dunaújváros, október 11. Dzsida Jenô emlékest halála 70. évfordulóján Helyszín: Evangélikus templom Dunaújváros, Szilágyi E. út 34. 17.00 óra
  
  Budapest, október 12. Teremtési Ünnepköri Istentisztelet Helyszín: Bp-Deák téri Evangélikus templom (1052 Bp., Deák tér 4.) 9.00 óra
  
  Csákvár, október 12. Kálvin Jubileumi Ünnepség Helyszín: Református Egyházközség Csákvár, Kálvin u.9. 10.00 óra
  
  Dunaszentgyörgy, október 12. Várdaróc Dunaszentgyörgy Gyülekezeti Találkozó Helyszín: Református templom Dunaszentgyörgy, Rákóczi F. u. 117. 10.00 óra
  
  Miskolc, október 12. Az én Bibliám története bibliakiállítás Helyszín: Miskolc-Tetemvári Református Egyházközség Miskolc, Palóczy L. u. 21.
  
  Budapest, október 14. Ismerjük-e múltunkat? Dr.Török Bálint elôadása Helyszín: Bp-Óbudai Református Gyülekezet 1033 Bp., Kálvin köz 4. 18.00 óra
  
  Csákvár, október 16. Állatok a Bibliában Rajzverseny Helyszín: Lorántffy Református Óvoda Csákvár, Szt. István út 2. 16.00 óra
  
  Sopron, október 16 -17-18. FÖLD ÉS ÉG - A Biblia Éve 2008 és a Föld Bolygó Nemzetközi Éve országos rendezvénye Helyszín: Liszt Ferenc Konferencia- és Kulturális Központ (Sopron, Liszt F. u. 1.) 18.00 óra, 10.00 óra
  
  Verôce, október 17. Zenés áhítat Helyszín: Református templom Verôce, Rákóczi út 41 -43. 17.00 óra
  
  Budapest, október 18. Akarom tisztulj meg elôadás keresztény egészségügyieknek Helyszín: Ökumenikus Tanács Székháza 1117 Bp., Magyar tudósok krt. 3. 10.00 óra
  
  Budapest, október 18. Szent Bertalan nappala Evangélium Színház Helyszín: Duna Palota 1051 Bp., Zrínyi u. 5. 15.00 óra
  
  Budapest, október 18. Bibliaóra D. Szebik Imréné Helyszín: Arany Alkony Idôsek Otthona Bp., XV. Bánkút u. 67 -69. 15.30 óra
  
  Berettyóújfalu, október 18. Jótékonysági Hangverseny a Református templomért Helyszín: Református templom Berettyóújfalu 17.00 óra
  
  Csákvár, október 19. Kálvin jubileumi kispályás labdarúgó bajnokság Helyszín: Csákvár, Kálvin u. 9. 9.00 óra
  
  Dévaványa, október 19. Reformációi emlékünnepély Helyszín: Református templom Dévaványa, Árpád út 9.00 óra
  
  Vésztô, október 19. Családi istentisztelet Helyszín: Református templom Vésztô, Bartók tér 6-8. 9.30 óra
  
  Sárvár, október 19.-november 2. Bélyeg Kiállítás Biblia bélyegeken Helyszín: Evangélikus gyülekezeti terem Sárvár, Sylvester u. 3. 10.30 óra
  
  Budapest, október 19. Ünnepi istentisztelet Üdvhadsereg vezérkari fônöke látogatása Helyszín: Üdvhadsereg Rákoscsaba 1171 Bp., Lemberg u. 38 -42. 11.00 óra és 15.00 óra
  
  Budapest, október 19. Szent Bertalan nappala Evangélium Színház elôadása Helyszín: Duna Palota 1051 Bp., Zrínyi u. 5. 15.00 óra
  
  Budapest, október 19. Reformációi Gálaest Helyszín: Uránia Nemzeti Filmszínház 1088 Bp., Rákóczi út 21. 17.00 óra
  Bonyhád, október 19. Hangverseny J.S.Bach: BWV 131, 78, 17 kantáták Helyszín: Evangélikus templom Bonyhád, Dózsa Gy. u. 67. 17.00 óra
  
  Budapest, október 19. A Biblia az orgonazene tükrében Helyszín: Pestszentlôrinci Evangélikus templom 1183 Bp., Kossuth tér 3. 18.00 óra
  
  Mezőtúr, október 20. Ne hagyjátok a templomot. A templomot s az iskolát! komplex verseny református iskolások számára, valamint testvériskolai látogatás, közös megemlékezés Helyszín: Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Mezőtúr, Kossuth L. u. 2.
  
  Vésztő október 20. Hogyan lehetek szabad? ökumenikus evangelizáció Szeverényi János evangélikus lelkész Helyszín: Református Gyülekezeti Terem Vésztő, Bartók tér 6. 17.00 óra
  
  Mezôtúr, október 21. Csendesnap Helyszín: Szegedi Kis István Református Gimnázium, Szakközépiskola és Kollégium Mezôtúr, Kossuth L. u. 2.
  
  Nyíregyháza, október 20. A megújuló kijelentés Bibliák Kiállítása Helyszín: Kazettás Gyülekezeti terem Nyíregyháza, Kálvin tér 11. 10.30 óra
  
  Budapest, október 21-24. Evangelizációs sorozat Jónás Könyve alapján Helyszín: Bp-Kálvin téri Református templom 1091 Bp., Kálvin tér 7. 18.00 óra
  
  Nyíregyháza, október 22. Boldog aki olvassa és aki tanulja Helyszín: Jókai Mór Református Általános Iskola Nyíregyháza, Színház u. 3. 8.00 óra
  
  Vésztô, október 22. 1517 m-es emlékfutás Helyszín: Vésztô, Bartók tér 6. 18.00 óra
  Szentföld október 23 -november 2. Jézus nyomában Bibliával Az Ökumenikus Tanulmányi Központ által szervezett csoportos zarándokút Helyszín: Szentföld
  
  Vésztô, október 23. Ünnepi istentisztelet Nemzeti Ünnepünkön Helyszín: Református templom Vésztô, Bartók tér 6-8. 9.30 óra
  
  Budapest, október 23. Nagyszeben után a teremtési ünnepkörrôl Tudományos Ülés Helyszín: Bp-Farkasréti prédikálóállomás 1112 Bp., Németvölgyi út 138. 14.30 óra
  
  Dunavarsány, október 23. Megemlékezés Nemzeti Ünnepünkön Balog Zoltán országgyulési képviselô Bibliaajándékozás városi intézményeknek Helyszín: Petôfi Muvelôdési Ház Dunavarsány, Kossuth Lajos u. 10.00 óra
  
  Dunavarsány, október 23 31. Fotókiállítás a Magyar Biblia szülôföldjérôl Helyszín: Petôfi Muvelôdési Ház Dunavarsány, Kossuth Lajos u. 10.00 óra
  
  Nagyrábé, október 23. Orgonakoncert Helyszín: Református templom Nagyrábé, Kossuth u. 1. 17.00 óra
  
  Sárvár, október 23. Ünnepi Zongorahangverseny Hirschberg Henrik zongoramuvész Helyszín: Zeneiskola díszterme Sárvár, Várkerület u. 31. 20.00 óra
  
  Budapest, október 24. VII. Kárpát-Medencei Magyarok Zenéje Helyszín: Muvészetek Palotája Fesztivál Színház, Budapest 17.00 óra
  
  Szentes, október 25. Életet és jövôt formáló Biblia Területi Nôi Találkozó Helyszín: Szentes, Felsôpárti Református Gyülekezet 9.30 óra
  
  Budapest, október 25. Szent Bertalan nappala Evangélium Színház elôadása Helyszín: Duna Palota 1051 Bp., Zrínyi u. 5. 15.00 óra
  
  Budapest október 25. Ökumenikus Bibliaóra Dr. Osztie Zoltán római katolikus plébános Helyszín: Arany Alkony Idôsek Otthona Bp., XV. Bánkút u. 67-69. 15.30 óra
  
  Vésztô, október 26. Sola Scriptura a reformáció üzenete a Biblia évében Dr. Higyed István Helyszín: Református templom Vésztô, október 26. 9.30 óra
  
  Dunaszentgyörgy, október 26. 50 éve konfirmáltak Találkozója Helyszín: Református Gyülekezeti Ház Dunaszentgyörgy, Rákóczi F. u. 117. 10.00 óra
  
  Tiszabercel, október 26. Zenés áhítat a Vox Antiqua Kamarakórus közremuködésével Helyszín: Református templom Tiszabercel, Kossuth út 50. 10.45 óra
  
  Visegrád, október 26. A Visegrádi Református Templom felszentelése Helyszín: Visegrád, Fô u. 165. 15.00 óra
  
  Gyúró, október 26. Reformációi istentisztelet Helyszín: Református templom Gyúró, Rákóczi u. 27. 15.00 óra
  
  Budapest, október 26. Szent Bertalan nappala Evangélium Színház elôadása Helyszín: Duna Palota 1051 Bp. Zrínyi u. 5. 15.00 óra
  
  Gyúró, október 26. Felvidék református templomai Winter Erzsi fotómuvész kiállítás-megnyitója Helyszín: Református gyülekezeti terem Gyúró, Rákóczi u. 27. 16.30 óra
  
  Pécs, október 26. Országos Reformációi Ökumenikus Istentisztelet úrvacsoraosztással Helyszín: Pécsi Baptista Imaház Pécs, Bokor u. 52. 17.00 óra
  
  Budapest, október 26. Orgonazenés áhítat A reformáció zenéje Helyszín: Bp-Deák téri Evangélikus templom 1052 Bp., Deák F. tér 4.
  
  Budapest október 26. Megemlékezés a Reformációról Helyszín: Unitárius templom 1055 Bp., Nagy Ignác u. 2 -4.
  
  Budapest, október 26. Megemlékezés a Reformációról Helyszín: Unitárius templom 1092 Bp., Hôgyes E. u. 3.
  
  Pécs, október 26. Megemlékezés a Reformációról Helyszín:
  Unitárius templom Pécs, Madách u. 9/A.
  
  Miskolc, október 26. Megemlékezés a Reformációról Helyszín: Unitárius templom Miskolc
  
  Miskolc, október 27. Kortársunk Luther Reformációs esték a Deszkatemplomban Helyszín: Miskolc-Tetemvár Református Egyházközség Miskolc, Palóczy L. u. 21. 18.00 óra
  
  Sárospatak, október 27 -28-29. Bibliás ôsök estéi Helyszín: Református templom imaterme Sárospatak, Kossuth u. 18. 17.00 óra
  
  Miskolc, október 28. Zene a reformáció korában Reformációs esték a Deszkatemplomban Helyszín: Miskolc-Tetemvár Református Egyházközség Miskolc, Palóczy L. u. 21. 18.00 óra
  
  Miskolc, október 29. Vendégség a reformáció korának ételeibôl Reformációs esték a Deszkatemplomban Helyszín: Miskolc-Tetemvár Református Egyházközség Gyülekezeti terem Miskolc, Palóczy L. u. 21. 18.00 óra
  
  Nagyrábé, október 30. Könyvbemutató Tóth Máté Miklós muveibôl Helyszín: Református Gyülekezeti Ház Nagyrábé, Kossuth u. 2. 17.00 óra
  
  Miskolc, október 30. Mindennapok a reformáció Magyarországán Reformációs esték a Deszkatemplomban Helyszín: Miskolc-Tetemvár Református Egyházközség Miskolc, Palóczy L. u. 21. 18.00 óra
  
  Sárospatak, október 30. Boldog emberek a Bibliában Helyszín: Rákóczi Vár Sárospatak, Szent Erzsébet u. 21. 18.00 óra
  
  Vésztô, október 31. Reformáció ünnepi reggeli áhítat Helyszín: Református Gyülekezeti Terem Vésztô, Bartók tér 6. 8.15 óra
  
  Budapest, október 31. Insula Lutherana Nap Helyszín: Deák téri Evangélikus Egyházközség 1052 Bp., Deák tér 4. 9.00 óra
  
  Miskolc, október 31. Ünnepi istentisztelet Helyszín: Miskolc-Tetemvár Református Egyházközség Miskolc, Palóczy L. u. 21. 10.00 óra
  
  Budapest, október 31. Reformációi Megemlékezés a Reformációi Emlékparkban. Azt követôen templomi zenés istentisztelet. Helyszín: 1071 Bp., Városligeti fasor Bajza u. sarok 16.00 óra
  
  Vésztô, október 31. Luther Reformációs filmklub Esti könyörgés Helyszín: Református Gyülekezeti Terem Vésztô, Bartók tér 6. 17.00 óra
  
  Budapest október 31. Reformációi istentisztelet Helyszín: Református templom 1091 Bp., Kálvin tér 7. 18.00 óra
  
  Budapest, október 31. Reformációi Hangjáték Protestáns Fáklyás Zarándokút A Bécsi Kapu téri Evangélikus templomból a Szilágyi Dezsô téri Református templomba Helyszín: Evangélikus templom 1014 Bp., Bécsi kapu tér 18.00 óra
  
  Budapest, október 31. Reformációi ökumenikus istentisztelet úrvacsoraosztással Helyszín: Református templom 1011 Bp., Szilágyi Dezsô tér 3. 19.00 óra
  
  Budapest, október 31. Reformációi istentisztelet Helyszín: Bp-Óbuda Református Gyülekezet 1033 Bp., Kálvin köz 4. 18.00 óra
  
  Budapest, október 31. Ökumenikus Reformációi istentisztelet Helyszín: Bp-Kelenföldi Evangélikus Egyházközség 1114 Bp., Bocskai út 10. 18.00 óra
  
  Budapest, október 31. A zene összeköt reformációi hangverseny az ökumené jegyében Helyszín: Németajkú Református Egyházközség temploma 1054 Bp., Hold u. 18 -
  20. 18.00 óra
  
  Budapest, október 31. Reformációi Harsonakoncert
  Helyszín: Rákospalotai Evangélikus Kistemplom 1152 Bp., Juhos u. 28. 18.00 óra
  
  Szekszárd, október 31. Ökumenikus istentisztelet és elôadás Helyszín: Református templom Szekszárd, Kálvin tér 16. 18.00 óra
  
  Miskolc, október 31. Istentisztelet a reformációkorabeli liturgiával Helyszín: Miskolc-Tetemvár Református Egyházközség Miskolc, Palóczy L. u. 21. 18.00 óra
  
  Sárvár, október 31. A mi Bibliánk Sárvár a Biblia városa Asztali beszélgetés Helyszín: Evangélikus Gyülekezeti Terem Sárvár, Sylvester u. 3. 18.00 óra
  
  Kocsord, október 31. Ökumenikus megemlékezés a Reformációról Helyszín: Unitárius templom Kocsord, Szt. István u. 30.
  
  Füzesgyarmat, október 31. Ökumenikus megemlékezés a Reformációról Helyszín: Unitárius templom Füzesgyarmat, Széchenyi u. 47.
  
  Sárvár, november 2. Reformációi Ünnepély és Ünnepi Istentisztelet Helyszín: Református templom Sárvár, Várkerület u. 7. 10.00 óra
  
  Bibliával a mindennapokban
  Közös kincsünk a Biblia
  Isten igéje viszont nincs bilincsbe verve(2Tim 2,9)



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 programajánló: 
2020. április 2.
Full Of Hell & Primitive Man - Elhalasztva
2020. április 3.
A legendás The Mission két éjszakára visszatér Magyarországra (Dürer Kert - Budapest)
2020. április 5.
Wrekmeister Harmonies- Elhalasztva (Dürer Kert - Budapest)
 a rovat legfrissebb cikkei: 
Kosovo mon Amour – háborús trash hat részben
Derkó 2020 - Képzőművészeti ösztöndíjasok pályázati kiállítása
Haydn, Beethoven és Chopin művei Alekszej Vologyin zongoraestjén a Müpában
Kozmosz-szösz
Új bemutató a Centrál színházban
N É Z Ő P O N T O K - Telek Balázs kiállítása
Rost Andrea, Vigh Andrea és Kelemen Barnabás koncertje a Zeneakadémia Nagytermében
Nagy kedvencek és igazi kuriózumok a Régizene Fesztiválon
 kiemelt 
Carl Palmer’s ELP Legacy az A38-on
  
Carl Palmer, minden idők egyik legnagyobb elismerésnek örvendő dobosa küldetésének tartja, hogy újabb és újabb generációkkal ismertesse meg azt a komplex és különleges progresszív rockzenét, amit egykori zenekara, az Emerson, Lake & Palmer alkotott

Wrekmeister Harmonies- Elhalasztva
Full Of Hell & Primitive Man - Elhalasztva
Joe Satriani a Barba Negra Track-ben
Turilli / Lione Rhapsody a Barba Negra klubban- ELHALASZTVA
 friss hozzászólások 

Végighallgatható a Lemurian Folk Songs új lemeze (1)
Legéndy Jácint: Földalatti Oltár (Kalligram Kiadó, 2019) (1)
VII. Rogues Of The Seven Seas (Rumproof, Stetl, Zinfield, LochNesz, MegaHertz) (3)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto Music
Hammer Concerts
Livesound Productions
VilágVeleje Produkció

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 tátrai band    hawtwhore heights    iron maiden    deák bill    leaves eyes    qss    apokalipszis    edward norton    volt 2013    dark vibes    counterparts    natasha shneider    bin-jip    jeroen tel    mech    shia labaouf    lehmann    depresszió    sister sin    arnÓczky noÉmi    ad astra    kampfar    the town    aceldama    belphegor  

img_up/1611/bannerc96814ea.gif
Copyright 2000-2020 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!