hosting: Hunet
r33
  cikkekfotók        
hírek   2025. május 15. csütörtök   09:01
nincsen hozzászólás

szerző: Pjotr
Októberben érkezik a Solence új albuma, az Angels Calling


  Október 3-án jelenik meg a Los Angeles-i székhelyű, svéd gyökerű Solence ötödik nagylemeze, Angels Calling, a Better Noise Music gondozásában. A lemez előzetese, a Where Were You..? már elérhető, hozzá pedig egy tempós, húzós videó is társult.
  A frontember Markus Videsäter szerint az új anyag egy belső késztetésből született: „Mindig úgy éreztem, hogy kevés időm van itt a Földön. A zenénk arról szól, hogy hogyan lehet a legtöbbet kihozni az életből, a kapcsolatokból, a szenvedélyből – még mielőtt a mennyország hív.”
  
  A Solence 2025-ben a Nothing More oldalán turnézik Európában – többek között a Catch Your Breath és az Ankor társaságában. A zenekar eddig olyan nagyágyúk előtt játszott, mint a Five Finger Death Punch, Ice Nine Kills vagy a The HU, és olyan fesztiválokon tűnt fel, mint a Graspop, Aftershock vagy a Resurrection Fest.
  Az Angels Calling a 2024. januárjában kiadott Blue Monday EP-t követi, melynek egyik klipje a Houston Chronicle „Top 50 Underground” listájára is felkerült. A Solence 2012-es indulása óta már közel 360 millió streamet és 96 millió videómegtekintést gyűjtött.
  
  
  
  ANGELS CALLING:
  1. Angels Calling
  2. Monsters In My Head
  3. Where Were You..?
  4. MESS
  5.   6. Dead_Alive
  7. Wish You The Worst
  8. Dangerous To Love
  9. All of the Pain Must Go
  10. Angels vs Demons



Szólj hozzá!
azonosító (nem kötelező):ellenőrző kód:gépeld be ide:

új hozzászólás írása:




 Hozzászólások:
 nincsen hozzászólás


 programajánló: 
2025. június 17.
Ugly Kid Joe: teljes műsorral várnak a júniusi koncerten
2025. június 21.
Dublin lüktetése Budapesten: A Fontaines D.C. a Barba Negrában
2025. június 26.
Jean-Michel Jarre kilenc év után tér vissza Budapestre egy látványos elektronikus utazással (Papp László Budapest Sportaréna)
 a rovat legfrissebb cikkei: 
Eddigi legfülbemászóbb albumát adta ki a Tune-Yards párosa
Megérkezett cserihanna fesztivál dalának klipje, a Sörseggű lány
Elmarad a Gojira koncertje
Új felállással vág neki a nyári fesztiváloknak, és az őszi-téli-tavaszi jubileumi turnénak a Dying Wish
“Ami a szememben, az van a szívemen…” - Ossian dal- és klippremier
Elektronikus elegancia sötét tónusban – itt az Under The Ash a Pink Panther Project-től
A ballada, ami örökre ott marad – új dal a Double Vision-től
De’Wayne kiadta az eddigi legsebezhetőbb dalát
 kiemelt 
Rockmaraton 2025
  
Idén ismét Dunaújvárosban dübörög a kemény zene, hazánk legnagyobb tisztán rock/metal fesztiválján, a Rockmaratonon

Életművet ünnepel Németh Gábor
A kanadai The Damn Truth is érkezik júliusban
Morcheeba: A trip-hop mesterei visszatérnek Budapestre
Kosheen: októberben a Barba Negrában lépnek fel
 friss hozzászólások 

FAB-Springfest - 26. Virágzás Napjai (1)
Pantera, Power Trip, Child Bite (2)
Blind Myself, 27, Isis (1)
Böngésző
rovatok
hírek
fotó
videó
előzetes
beszámoló
interjú
lemezajánló
magazin
kultúra
előadó
napló
alrovat ajánló
asztaltársaság
blog
botrány
dalszöveg
díjátadó
életrajz
építészet
festészet
film
gasztronómia
háttér
internet
kis pipa
médiaművészet
mese
posztumusz
próza
retro
rizikófaktor
skandalum
szobrászat
tévématiné
vers
PlayDome ajánló
PlayDome magazin

Partnerek
Concerto
Live Nation
Livesound
Tukker Booking
New Beat

Impresszum
Médiaajánlat
Adatvédelem

 címkefelhő
 iron maiden    palmetta    omega    dave groh    simply red    lóripop    ankh    rihanna    for good    heaven & hell    radio panic    kézdy luca    inevitable end    savages    paranormal activity 2    crosswind    monstrosity    guns n roses    chris hemsworth    rock show    junkies    tiamat    cosmogenesis    rolling stones    tara reid  

r49
Copyright 2000-2025 Underground Magazin
Minden jog fenntartva! A lap bármely része csak engedéllyel használható fel!